Programmidest kokkuvõtvalt

Aastast 2017 on Logopeediakliinikus rakendatud varajase märkamise ja sekkumise programme. Imikute ja väikelastega peredele on loodud tegevuste kogum, mis toetab suhtlemisoskuste ja kõne arengut. Innovaatilised videotagasisidestus Hanen meetoodikaga programmid autismispektri või sotsiaalse kommunikatsioonihäirega ning kõnearengu hilistumisega väikelaste vanematele ja lastele. Programmid on suunatud varajasele märkamisele (0-6 aastani) ja sekkumisele. Tegemist on imikutele ja väikelastele ning nende peredele välja arendatud teenuste kogumiga.

Kuigi ekspressiivse kõne oskused paranevad nii vanemate kui logopeedi poolsel sekkumisel, toovad uuringud välja, et suuremaid edusamme teevad need lapsed, kelle puhul suunatud sekkumist teostasid vanemad. Vanematepoolne sekkumine on eriti tõhus, kui nad läbivad eelnevalt koolituse, mis sisaldab struktureeritud loenguid ja töötubasid, strateegiate tutvustamist, rollimänge, juhendamist ja tagasisidestamist. Logopeediakliinikus toimub regulaarselt innovatiivne vanemlusprogramm autismispektri või sotsiaalse kommunikatsioonihäirega väikelaste vanematele kahes grupis. 
Vanemlusprogrammi jooksul õpib pere, kuidas kaasata last vastastikusesse suhtlemisse, kasutama igapäevaseid tegevusi keele õpetamiseks, kohandama oma kõnet ja tegevusi nii, et laps saaks aru, õpiks uusi sõnu, mõisteid ning mänge. Programmis kombineeritakse logopeedi konsultatsioon ja innovaatilisi videotagasisidestus analüüse videotreeninguga, et saavutada parim õpitulemus perele.

Grupid:

  • MTW Programm ehk Sotsiaalne areng - Grupp suhtlemisraskustega ja autismispektriga väikelastele. Gruppe juhib logopeedSee e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.Gruppide moodustamine toimub regulaarselt kaks korda aatas ning programm jaguneb kaheks osaks (1. ja 2. osa) Kava! 
  • ITTT Programm ehk Kõne arengu toetamine - kõne arengu toetamise grupp. Gruppe juhib logopeed See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. Gruppide moodustamine toimub regulaarselt kaks korda aatas ning programm jaguneb kaheks osaks (1. ja 2. osa) Kava!  

HIND: 500 €*/ / üks etapp
* Eesti Haigekassa teraapiafondi saatekirjaga on omaosaluse hind: 340 €/ üks etapp

//

Arveldus

SWEDBANK AS
Liivalaia 8, 15040, Tallinn 
EE612200221035784581
SWIFT/BIC: HABAEE2X 

Tüüptingimused

>> KÕNERAVI OÜ, Tervishoiuteenuse litsentsid: L04114 ja  L06571
>> TIKRA OÜ, Rehabilitatsiooniteenuse litsents: SRT000238
Teenuse tüüptingimused: [SIIN] 

Õppekorraldus

>>TERVISEHOID OÜ, Täiskasvanute koolitusasutus/ EHIS-e ID: 250162
Koolituste õppekorralduse alused: [SIIN]
Õppekava: [SIIN]
Vaata koolitused: [SIIN]
Kontakt: info@logopeed.ee

ANDMEKAITSE

Vastutav isiku nimi: Kristjan Krass
Email: kristjankrass @logopeed.ee
Andmekaitse poliitika [SIIN]